ЕКСКУРСІЙНИЙ КРАКІВ

 

 

 

 

 

 

1 день  п’ятниця

 

*  

 

 

 

        

    20 :00 - виїзд групи на кордон Польщі. Нічний переїзд по території Польщі 

2 день субота

*  

    8:00 Прибуття в Краків.

*   10:00 Оглядова екскурсія по Кракову. Містодивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того щоб від Барабакану пройтися по Флорианській вулиці до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шахматною забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, Маріацький костел – базиліка, у якій знаходиться унікальний дерев’яний готичний вівтар.

*   Екскурсія на Вавельський пагорб: Відвідаєте Королівський замок(X-XIII в.) , який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів - меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном "Зігмунт", який звучить в переломні моменти життя польської держави. Кафедральний собор, один з найшанобливіших храмів Польщі - собор Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі (1359 р.), в якому коронувалися польські королі, а нині тут зберігаються цінні пам'ятники Польщі, чудові витвори мистецтва і усипальниці королів. Вільний час...

*

 Підняття на одну з найвищих дзвіниць Кракова на висоту 42 м на швидкісному ліфті. Ви побачите панораму Кракова з висоти пташиного польоту;

*  16:00-20:00 Відвідування найбільшого у Європі Аквапарку (15 Є): 8 американських гірок, фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, гроти. Вода в басейнах (заг. площею 1600 м2) озонована, з температурою 28-32С www.parkwodny.pl (для бажаючих – відвідання супермаркету REAL).

*   Прогулянка вечірнім та нічним Краковом.

*   Повернення в готель. Нічліг.

3 день неділя

*  

 

    08:00 Сніданок в готелі. Звільнення номерів.

*  10:00. Екскурсія в Велічку* (20 Є)– знамениту соляну шахту, внесену до списку Світової

спадщини ЮНЕСКО. Це єдиний у світі об’єкт, який працював базпереривно від середньовіччя до наших днів. Ми побачимо унікальні храми, скульптури, гроти, створені з соляних глиб. Місце цікаве тим, що тут все зроблено із солі: маленькі часовні, великі зали, чаруючий погляд підземного озера, все можливі скульптури, статуетки, фрески і люстри ціле підземне містечко.

*   14:00 Від’їзд до Луцька. По дорозі до України -  відвідання супермакету.

Вартість туру: 65 Є + 200 грн.

 

У вартість програми включено:

У вартість програми не включено:

  1. проїзд Луцьк– Краків – Луцькавтобусом єврокласу;
  2. проживання у готелі 3* ;
  3. сніданок;
  4. екскурсії згідно програми;
  5. супровід представником туристичної фірми
  6. поліс медичного страхуванння
  7. Шенгенська віза!!
                 1) Вхідні квитки (позначені зірочкою)