На лижі в Закопане

             

                  НА ЛИЖІ В ЗАКОПАНЕ      

        Виїзд  02.02.2012

             

           ЛуцькЗакопанеКраків -  Луцьк

 

1 День 19:00-  19:30  Збір групи, виїзд з Луцька                

2 День 07:00- 08:00  Приїзд у Закопане. Поселення в готель.

  Прогулянка центральною вулицею Закопане - Крупувкою. Це найбільш представницька вулиця в Закопане, а також одна із п'яти найвідоміших вулиць у Польщі. Це пряма вулиця із великим вибором магазинів, ресторанів, готелів, які приваблюють туристів цілий рік.

ВІДВІДУВАННЯ РИНКУ, ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ НАТУРАЛЬНІ ДУБЛЯНКИ.

Підняття на гору Губалувка на фунікулері ().

Повернення в готель. Вечеря

Пропонуємо відпочити в термальному комплексі  (вх.кв.10?) www.termabukowina.pl Буковинські терми є центром розваги для всієї сім'ї, лікувальним і реабілітаційним центром. Термальні об'єкти охоплюють 12 басейнів. Температура води в басейнах міститься в межах 28-36С.. На території Терм Буковинських доступні 8 саун: римська, фінська, гуральськая, кольорова, інфрачервона. Ресторан пропонує делікатеси регіональної кухні і не лише.

 

 3 День 07:00-08:00  Сніданок.

Підняття у вагончику на найбільшу гору в Закопане Каспровий Верх (10 євро) - це навідоміша і найкраща для гірськолижників, але і найбагатолюдніша гора в Польщі. Від центру Закопане (по прямій лінії) 7 км. На вершину гори проведені 3 канатних дороги. З Кузниць - вагончики, з Долини Горичкової і Долини Гонсеніцової - крісла. На самій вершині - метеостанція (верхні станції канатних доріг 30 м нижче). Підйомник на Каспровий Верх є перший в Польщі і також в Татрах, пасажирською дорогою. Її траса ділиться на дві частини - з Кузниць (1028 м) на Мисленіцке Турне (1352 м) і далі на Каспровий Верх (1959 м) Лижі перевозяться всередині вагону, для безпеки витяг зупиняють, при силі вітру 15м/с. Біля гори на вас чекають безліч кафе, барів, ресторанів.

 Катання на лижах. Вільний час.

 Повернення в готель. Вечеря.

Пропонуємо відвідати аквапарк в Закопане  (2 год.-10Є).   

 

4 День   07:00 – 08:00   Сніданок. Вселення з готелю.

Екскурсія у Краків (10 Є). Оглядова екскурсія по Кракову - місто збудоване поколіннями митців Середньовіччя, Ренесансу, епохи Барокко, що викликає подив мільйонів туристів. Ягелонський університет, Флоріанські ворота, Барбакан, відвідування Королівського замку епохи ренесансу зі скарбами мистецтва і відомою колекцією гобеленів разом із Вавельським Кафедральним Собором в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними - відомих артистів і державних діячів, Площа Ринок, Маріанський Костел, який всередині приховує багатство оздоблення і шедевр готичної скульптури.

Пізнє повернення на Україну.

 

 

                               Вартість туру:      140 Євро.                                     

У вартість входить:

  • проїзд автобусом євро класу
  • транспортне обслуговування по маршруту
  • супровід представником туристичної фірми
  • проживання в готелі із вказаним харчуванням
  • екскурсії по програмі

У вартість не входить:

  • вхідні квитки
  • особисті витрати
  • шенгенська віза (консульський збір 35 Э )