Про нас

 Туристична фірма "Фрі Плейс ін Тур" - одна з найкращих в м. Луцьку, рада запропонувати Вам чудовий індивідуальний, родинний та корпоративний відпочинок в Україні та за її межами, екскурсійні тури, оздоровчі курорти, круїзи та екскурсії.
Будь-якій людині хочеться змінити обстановку, відпочити і набратися сил. Туристична фірма в м. Луцьку "Фрі Плейс ін Тур"  вже сьогодні може запропонувати подорожуючим найрізноманітніші тури по різних країнах і містах.
Головним завданням, яке ставить перед собою наша туристична фірма є надання туристам повноцінного відпочинку, повністю відповідаючого їх потребам і смакам. Туристична фірма в Луцьку «Фрі Плейс Ін Тур»  гарантує своїм клієнтам зручність і надійність співпраці,  пропонуючи комплексні послуги з організації відпочинку і подорожей від початку і до кінця. Тим, хто бажає поніжитися на піщаному пляжі біля теплого моря наша туристична фірма  пропонує відпочинок в курортних зонах України, Болгарії, Туреччини, Єгипту, Греції, ОАЄ, та ін.  Хто  бажає подорожувати, здійснювати захоплюючі екскурсії, ми завжди готові запропонувати тури по містах і країнах, що славляться багатою історією. Екскурсійні тури, які ми пропонуємо, можуть включати декілька країн, і ви завжди будете мати можливість під час відпустки познайомитися з пам'ятками різних культур.
Туристична фірма в Луцьку «Фрі Плейс Ін Тур"  - це професіонали своєї справи. За роки роботи накопивши багатий досвід, наша туристична фірма  вирішує завдання будь-якої складності. Постійно розвиваючись, ми  шукаємо нові підходи до організації відпочинку  своїх клієнтів. Ми здатні запропонувати відповідні тури для клієнтів з різним рівнем доходу.  Туристична фірма  «Фрі Плейс Ін Тур"  рада всім клієнтам і готова обслуговувати кожного по вищому класу. Ми підберемо відповідний відпочинок на будь-який смак.  За період своєї успішної роботи ми завоювали довіру і пошану своїх клієнтів своєю надійністю і високим рівнем роботи та обслуговування. Саме тому туристи  обирають нашу туристичну фірму .
Так Вам потрібний прекрасний, незабутній відпочинок?  Туристична фірма в Луцьку «Фрі Плейс ін Тур» завжди готова запропонувати вам свої послуги!