Туреччина

Підбір туру »
Туреччина - єдина країна у світі, омивана чотирма морями. І в теж час Туреччина - своєрідний місток між сходом і заходом, перебуваючи на території Азії, це європейська держава. Відпочинок у Туреччині - це висока якість, комфорт і доступні ціни.
Відпочинок у Туреччині:

 • У Туреччині самий довгий туристичний сезон у Європі, із квітня по листопад з рівним м'яким кліматом.
 • ця країна балує нас великим вибором курортів: Аланья, Анталія, Кемер, Бодрум, Белек, Фетхіє, Мармарис, Сіде.
 • Поряд з морськими курортами, також стають популярними гірськолижні курорти Туреччини.

Туреччина - одне з основних й улюблених напрямків роботи нашого агентства.
Гірськолижні тури до Туреччини. Хоча цей новий напрямок для Туреччини, але воно стрімко набирає свої оберти.
Переваги гірськолижних турів до Туреччини

 • Відкриття візи по прильоті,
 • доступні ціни,
 • високий рівень сервісу й гарні підйомники.

Тури в Туреччину здійснюються щодня. Побувавши в Туреччині Ви полюбите цю країну, і захочете повернутися сюди знову й знову.
Віза до Туреччини. Документи необхідні для одержання візи по прильоті в Туреччину:

 • Паспорт (діючий не менш 3-х місяців від дня закінчення запланованого тура)
 • Туристичний ваучер

Вартість візи по прильоту для громадян ЄС становить 20 євро, для громадян США 100 USD, для громадян інших країн 20 USD. Віза потрібна також для дітей будь-якого віку в розмірі 20 USD, незалежно від того, уписані вони до батьків або мають свій закордонний паспорт.
Митні правила в Туреччині Крім предметів особистого користування можна ввозити:

 • 2 фотоапарати
 • портативний радіоприймач
 • друкарську машинку
 • відеокамеру й т.д.
 • відеомагнітофони
 • телевізори
 • ювелірні вироби й цінності необхідно декларувати
 • З України можна вивозити без оформлення банківської довідки до 3000$ на людину.

Час. Час відповідає київському.
Мова. Офіційна мова - турецька.
Релігія. 99% місцевого населення - мусульмани.
Клімат. Туреччина омивається з 3-х сторін морями: Середземним, Егейським і Чорним. На всьому узбережжі переважає середземноморський субтропічний клімат з жарким сухим літом, дощовою зимою і м'якими міжсезоннями.
Гроші. Грошова одиниця Туреччини – турецька ліра. Обмінний курс нестабільний, гроші краще ввозити в американських доларах чи у євро, вони приймаються майже скрізь, має сенс обміняти невелику суму, тому що багато чого в Туреччині коштує менше долара (проїзд на автобусі, банка пива).
Порада від Free Place in Tour: Краще ввозити долариніж євро , так як курс в крамницях 1:1.
Транспорт. У кожному місті працює міський транспорт – долмуш (маршрутне таксі), що їде по визначеному маршруту, не роблячи визначених зупинок. По Вашому проханню водій може зупинити долмуш у потрібному для Вас місці.
Прокат автомобілів. Автомобіль видається напрокат тільки при наявності посвідчення водія. Усі машини мають страховку “каско”. Мінімальний термін прокату - одна доба, кілометраж не обмежений. Переконайтеся, що автомобіль застрахований, включаючи фари і скло. Бензин купується самостійно. У випадку ДТП не можна рухати машину до прибуття поліції. Поліцейські можуть не розмовляти російською чи англійською мовами і у Вас не буде можливості пояснити свою версію події, тому необхідно негайно повідомити фірмі, в якій було взято автомобіль напрокат і представнику (гіду) про те, що трапилося. Не забувайте мати із собою права, паспорт і документи на прокат машини, тому що можливі поліцейські перевірки.
Телефон. Вихід на міжнародний зв'язок - (00), код країни, далі набрати код міста і телефон. Дзвонити можна з готелю, але це дорожче, ніж з поштового відділення. Можна придбати синю телефонну картку на «100 одиниць» і дзвонити в СНД із будь-якого вуличного автомату. Поштові відділення відкриті з 8.30 до 17.30, телефонні переговорні пункти – до півночі. Пізнавальні знаки пошти – чорним по жовтому PTT.
Чайові. Система чайових поширюється на офіціантів у барах і ресторанах, на покоївок у готелях, носіїв багажу, гідів. Оплата чайових не є обов'язковою, але, якщо клієнт залишився задоволений обслуговуванням, чайові – ознака гарного тону. Майже завжди середній розмір чайових складає 10% від рахунку. У таксі „на чай” не дають, але покази лічильника округлюються у більшу сторону. Медичне обслуговування. У Туреччині існують державні і приватні клініки, де надаються медичні послуги, але при наявності страхового поліса обслуговування здійснюється безкоштовно на місці чи з наступною компенсацією витрат відповідно до страхового поліса.