Пляжний відпочинок

Туреччина
Підбір туру » Туреччина - єдина країна у світі, омивана чотирма морями. І в теж час Туреччина - своєрідний місток між сходом і заходом, перебуваючи на території Азії, це європейська держава. Відпочинок у Туреччині - це висока якість, комфорт і доступні ціни.
Єгипет
Підбір туру » Єгипет- одна з небагатьох ісламських країн, відкритих для туристів. Узбережжя Червоного моря простягнулося більш ніж на тисячу кілометрів з півночі на південь. У це море не впадає жодна ріка й вода в ньому кристально чиста й дуже тепла.
Туніс
На світі є дивна країна, береги якої обмиває тепле й ласкаве Середземне море, у пустелях якої зустрічаються казкові піщані троянди, а в музеях експонуються найбільші у світі колекції пунічних, давньоримських і візантійських мозаїк. Все це - Туніс, "запашна перлина Магриба", як називається він у казках "Тисячі й однієї ночі". Ми пропонуємо кращі тури в Туніс, з нами Ви відвідаєте:
Чорногорія
Чорногорія - прекрасна країна, що по праву вважається екологічним заповідником Європи. Чудові пляжі, національні парки, дивна природа, найчистіше море, найцікавіші екскурсійні програми, смачна недорога їжа, чудові вина, дивно гостинні люди, які вдобавок володіють ще й зовсім приголомшливим почуттям гумору.
Болгарія
Відпочинок у Болгарії - це по-перше Чорне Море, велика лісова зона, гори й прекрасний клімат, що дозволяє цілий рік приймати туристів. Це спорт і розваги, оздоровлення й просто релакс. Гірськолижні курорти в гарних місцях - це зимові види спорту, прекрасні гірські пейзажі й найчистіше гірське повітря.
Іспанія
Іспанія славиться своєю коридою; бій биків тут за традицією вважається мистецтвом, а тореадори - чи ледве не героями й ходячими символами нації. У цій унікальній країні відпочинок запам'ятається на все життя.
Греція
Греція - прекрасна й витончена. Вона сполучає в собі усю пишноту античності й сучасності. Саме в Греції Ви будете в захваті від фарб природи. Між горами лежать зелені долини, які з’єднують кристальні озера й блакитні лагуни. У Греції можна насолоджуватися морем і сонцем як на узбережжя, так і на островах.